HR-агентства могли б відігравати більш помітну роль у забезпеченні підготовки кадрів для низькокваліфікованих і раніше безробітних

Агентства з тимчасової роботи використовують навчання як аргумент набору та утримання, коли кваліфікованої робочої сили мало. Проте, короткі робочі завдання є головною перешкодою для роботодавців і працівників для збільшення інвестицій у навчання. Оскільки роботодавці з тимчасового агентства є переважно некваліфікованими і часто раніше безробітними, оплачувана робота у поєднанні з навчанням повинна вести до більш стійкої зайнятості. Коригування в інституціях ринку праці може зробити надання професійної підготовки більш привабливим як для кадрових агентств, так і для працівників з тимчасовим агентством.

Ключові висновки

Плюси

  • Дефіцит кваліфікованих працівників і постійний тиск на оновлення навичок сприяють підвищенню попиту на навчання.
  • Навчання служить пристроєм для самостійного відбору та перевірки, а також аргументом набору та утримання персоналу.
  • Навчання дозволяє працівникам агентств набувати компетенції, необхідні для компаній-користувачів.
  • Тимчасова робота з агентствами дозволяє працівникам поєднувати оплачувану роботу з додатковою підготовкою за межі роботи.
  • Підготовка раніше безробітних та низькокваліфікованих працівників агентств має позитивні зовнішні наслідки.

Мінуси

  • Рентабельність інвестицій в людський капітал не може бути охоплена кадровими агентствами через короткі завдання.
  • Працівники Агентства можуть звільнитися після навчання на користь краще оплачуваних робочих місць у компанії-користувачеві.
  • Програми навчання несуть високі адміністративні витрати через велику кількість учасників.
  • Працівники Агентства можуть неохоче інвестувати в навчання через короткі завдання і незахищеність щодо майбутніх результатів ринку праці.
  • Немає гарантії, що працівники агентств отримуватимуть вищу зарплату після навчання, а навчання в агентствах не замінює професійну або коледжну освіту.

Дефіцит кваліфікованих працівників з певними компетенціями викликає потребу в підготовці працівників. Кадрові агентства сприяють, дозволяючи раніше безробітним поєднувати оплачувану роботу з навчанням. Цей тренінг переважно пропонується у формі короткострокових заходів та електронного навчання, що дозволяє призначати працівників з низьким рівнем кваліфікації. Забезпечення навчання пов’язане з позитивними зовнішніми ефектами. Таким чином, уряди повинні оновити інститути ринку праці з метою інтерналізації цих зовнішніх ефектів. Це стимулюватиме роботодавців та працівників інвестувати більше у навчання.