Курс є концентратом інформації та досвіду в Human Resources Management і пропонує структуровані знання про те, як створити команду мрії, як досягти кращих результатів в роботі людей в компанії, як зробити середовище взаємодії екологічним та як проводити профілактику і локалізацію конфліктів у колективі.

Курс направлений на розкриття розуміння ролі і функцій HR в бізнесі, розвиток вміння виявляти потреби бізнесу і навиків реагування на ці потреби.

В процесі навчання ви навчитеся говорити «на одній мові»  як із менеджментом, так і з працівниками компанії. Ви також навчитеся залучати в компанію кращих працівників, дізнаєтесь як їх адаптувати для потреб компанії, як їх розвивати та  мотивувати.

курси hr

Ви отримаєте навики аналізу психологічного клімату у колективі і навчитеся реагувати на нього. В цілому, після проходження курсу ви будете вміти тримати «руку на пульсі» та управляти змінами на вашому підприємстві.

Для кого курс: будь-кого, хто хоче стати HR, новачки в HR, HR-менеджери (для посилення професійних знать і навиків).

Нашою метою є забезпечити ґрунтовну підготовку HR-менеджера, який після проходження курсу готовий працювати за цією професією в будь-якій сфері.

Особливістю нашої навчальної програми є те, що ви освоїте навики, починаючи від базових вмінь до стратегічних і будете готові до роботи в компанії, поєднуючи функції HR-менеджера і HR-директора.

Після успішного завершення навчання ви отримаєте: структуровані знання і навики для роботи у сфері HR; розсилку ваших резюме в успішні компанії Івано-Франківська та Львова; працевлаштування. 

Процес навчання:

  1. Формат – навчання в групі.
  2. Зміст: теорія, моделювання ситуацій, аналіз бізнес-кейсів з питань курсу, ваші роботи з питань курсу, обмін досвідом.