HR-оптимізація

HR-оптимізація

Хочете збільшити прибуток фірми за рахунок якіснішого використання  трудових ресурсів, створити ефективну команду,  довести працівників до піку їх ефективності і продовжувати утримувати їх в такому стані впродовж всієї роботи на Вашому підприємстві?

Вам до нас!

За допомогою професійного застосування HR-інструментів Ваш бізнес зароблятиме більше, легше та стабільніше. Ваш трудовий процес буде оркестром, де кожен працівник – унікальний інструмент, а Ви – диригент.

  • Побудова системи мотивації
  • Оцінка та підвищення рівня залученості працівників
  • Виявлення та ефективна направленість навиків та здібностей кожного працівника
  • Плани розвитку працівника

– невелика частина із Великого Шляху до ефективності персоналу.

З нами він буде легкий та продуктивний!

З нами Ви отримаєте:

Створення ефективної команди.

Скорочення витрат, пов’язаних з утриманням персоналу.
Зниження потреби в наборі нових працівників.

Постійне зростання бази потенційних кандидатів.

Оптимізація бюджету на розвиток і заохочення персоналу.

Оптимізація трудових процесів.
Безсумнівний плюс HR-аутсорсингу те – підприємство більше не має необхідності утримувати відділ штатних HR-фахівців та займатися організацією робочих місць.

В свою чергу, HR-оптимізація у нас – це об’єктивне дотримання всіх законних інтересів працівників, і роботодавця.

Велике значення для ефективності такої співпраці мають довіру та відкритість. Щоб уникнути ризиків ми розробили прозорі процеси взаємодії між аутсорсером та клієнтом. Істотною умовою договору нами є обов’язок зберегти конфіденційность та безпеку при обробці персональних даних. Питання обробки, зберігання та захисту информації регулюються відразу декількома нормативними правовими актами, чинними на цей момент часу.

Підходи до роботи

HR-аутсорсинг реалізується такими підходами :

  1. У першому випадку співробітники займаються підготовкою необхідної кадрової документації, перебуваючи в своєму офісі. Позитивна сторона в використанні одного програмного забезпечення; постійному контролі з боку керівників групи або експертів над тим, як складаються ті чи інші кадрові документи; взаємозамінність співробітників в групі. На території клієнта представник аутсорсингової компанії присутній 1-2 рази в тиждень;
  2. Другий підхід – робота у офісі клієнта. Для цього виділяється один чи кілька людей, що юридично залишаються нашими співробітниками. Такі послуги користуються попитом, коли треба за короткий час вирішити будь-які проблеми кадрового адміністрування.

Вибираючи кадровий аутсорсинг, пам’ятайте про те, що процес розробки та впровадження моделі є необхідною для компанії як на стартовому етапі, так і на етапі реінжинірингу і при виході на нові рубежі.

Замовити HR-оптимізацію