Навчання по тендерах

Якщо Ваше підприємство регулярно проводить торги чи бере участь в торгах, а працівники мають недостатньо знань та досвіду з цих питань,

Якщо Ваше підприємство не бере участі в торгах, але хоче освоїти нові ринки збуту,

Якщо Ви зустрілись із труднощами в торгах чи розумієте, що Ваші торги відбуваються неефективно, –

ВАМ ДО НАС!

Наші спеціалісти мають понад 6 років досвіду активної участі у проведенні тендерів як з боку організаторів торгів, так і з боку їх учасників, участь у судових спорах навколо торгів, у створенні закупівельної стратегії.

 • Індивідуальна програма навчання, виходячи із потреб клієнта.
 • Перевірені практикою і часом механізми.

З нами Ви освоїте бюджетні кошти ефективно і безпечно!

З метою ознайомлення з поняттям тендерів, отримання практичного досвіду, навичок, розширення знань щодо організації і проведення тендерних конкурсів проводяться курси та спеціальне навчання по тендерах. Такі курси найбільш актуальні для керівників відділів, провідних фахівців, які пов’язані зі сферою закупівель, директорів компаній.

Визначення основних понять тендеру

Тендер являє собою форму укладання контракту, яка передбачає для компанії-замовника можливість вибору партнера для виконання певного завдання. Серед найпоширеніших завдань – постачання товарів, продуктів харчування, будівництво, ремонтні роботи.

Консалтингова Агенція «ЕКСПЕРТ» спеціалізується на проведенні навчань для підвищення кваліфікації фахівців у сфері закупівель. На курсах розглядаються поняття: комерційний тендер, державні закупівлі, норми, закони, правила організації тендерних торгів.

Навчання по тендерам від фахівців

На курсах навчання по тендерах, які проводять фахівці нашої компанії, відвідувачі отримують:

 • методичну літературу, яка необхідна для подальшої роботи в сфері закупівель;
 • індивідуальні заняття, консультації, практичний досвід;
 • знання щодо отримання електронно-цифрового підпису, проведення закупівель в електронному вигляді;
 • можливість участі у семінарах у зручний час;
 • знання про вимоги, нормативну базу в сфері публічних закупівель;
 • всі необхідні навички для самостійної участі в тендерах, які враховують специфіку роботи вашої компанії на ринку закупівель;
 • індивідуальний підхід щодо організації форм навчання;
 • допомогу в акредитації;
 • можливість додаткових консультацій після закінчення основної програми;
 • необхідну допомогу щодо організації спеціального навчання персоналу.

Всі матеріали, освітні програми, які ми пропонуємо, розроблені на основі Закону України «Про державні закупівлі». Методичні посібники включають актуальні нормативні вимоги щодо тендерних торгів.

Після закінчення курсів видається Сертифікат.

Викладацький склад Агенції «ЕКСПЕРТ», що проводить навчання по тендерам, має не тільки теоретичну підготовку. Наші фахівці активно беруть участь у відкритих тендерних торгах, надають допомогу в самостійній участі у перших тендерах.

Для запису на курси ви можете подзвонити або заповнити онлайн форму на сайті. Час, місце проведення, тривалість курсів – визначаємо згідно з вашими побажаннями і специфікою роботи компанії.

Записатись