Навчання з питань охорони праці

Охорона праці на будь-якому підприємстві формується з цілого ряду різних показників, серед яких один із найважливіших — навчання з питань охорони праці. Також це стосується різних типів інструктажів безпосередньо на виробництві. Це надзвичайно серйозне питання в рамках будь-якого приватного чи державного підприємства, тому для вирішення цих питань призначається відповідальна особо.

Найчастіше цю роль отримує керівник підприємства, а також його підлеглі безпосередньо в цехах, на дільницях, або в окремих відділах, майстернях чи секціях.

В кожному випадку навчання з охорони праці повинне проводитися профільними спеціалістами.

Існує два варіанти вирішення цього питання:

  1. Організація власного відділу з питань охорони праці і техніки безпеки. В такому випадку необхідно створювати мінімум декілька додаткових робочих місць, що для невеликих компаній чи підприємств може викликати достатньо суттєві фінансові затрати.
  2. Аутсорс. Такий варіант виглядає більш привабливо, адже навчання/перевірка знань з питань охорони праці буде проводитися спеціально найнятим спеціалістом в галузі. При цьому вартість зазвичай залишається нижчою в порівнянні з організацією власного окремого штату співробітників.

Окремо варто виділити навчання з питань охорони праці посадових осіб, адже тут існує ряд специфічних моментів. Саме тому оптимальне рішення в такому випадку — скористатися послугами консалтингової агенції «ЕКСПЕРТ».

Навчання з охорони праці на підприємстві

Наша компанія спеціалізується на різних питаннях, пов’язаних з організацією виробництва, кадровими та питаннями з охорони праці. При цьому кожен з наших експертів володіє достатньо серйозним досвідом в даній сфері діяльності, який зазвичай перевищує 15-20 років безперервного стажу. Ми проводимо навчання працівників з питань охорони праці з урахуванням специфіки діяльності компанії, вимогами нормативної документації і реаліями сучасного виробництва.

При цьому ми в першу чергу робимо акцент на якості власних послуг, долучаючи до роботи тільки найкращих спеціалістів. Враховуючи той факт, що всі ці процеси достатньо складні, вимагають високого рівня знань і умінь, навчання з охорони праці на підприємстві проводитимуть ті люди, які знають не лише теорію на папері, але й володіють реальними практичними знаннями, незалежно від специфіки діяльності конкретної компанії.

Більше того, ми можемо організувати додаткові курси з охорони праці, що дозволить в майбутньому кожному підприємству організувати власний відділ по питанням техніки безпеки на виробництві, що робить наші послуги ще більш вигідними і виправданими.

Чому сляд обрати нас для організації навчання з охорони праці

Навчання та перевірка знань з охорони праці — це лише вершина айсбергу. Насправді ми пропонуємо своїм клієнтам значно більше, включаючи ряд супутніх послуг, пов’язаних з кадровою політикою, документообігом, іншими вузькоспеціалізованими сферами діяльності.

При цьому кожен наш замовник отримує ряд суттєвих переваг:

  • навчання, інструктажі з охорони праці згідно укладеного графіку;
  • мінімізація ризиків на виробництві;
  • зниження ризиків фінансових санкцій;
  • суттєве підвищення ефективності праці персоналу;
  • постійний моніторинг діяльності підприємства;
  • усунення можливих проблемних ситуацій, запобігання їх виникненню;
  • доступна цінова політика на весь спектр наших послуг.

Завдяки нам організація навчання з питань охорони праці перестане бути реально серйозною проблемою, адже ми завжди здатні знайти найпростіше, максимально ефективне рішення!